Me ne fund kemi nje lajm per jeten private te Anjeza Shahinit. Kengetarja prej disa kohesh eshte duke perjetuar nje histori te bukur dashurie me nje djalosh simpatik.

Djaloshi qe ka bere per vete kengetaren quhet Pol dhe eshte nje qytetar anglez. Pol prej kohesh jeton ne Shqiperi, ku edhe eshte njohur me Shahinin.

Historia e tyre eshte ruajtur me fanatizem te madh nga kengetarja dhe rrethi i saj i ngushte i miqve. Mirepo ashtu sic dikur ka kenduar e ndjera Anita Bitri: “Nje dashuri nuk mund te mbetet anonim” edhe kjo histori nisi te perflitet dhe te dale ne shesh.

Keshtu, te aferm te kengetares sigurojne qe nuk behet fjale per nje histori kalimtare, por teper serioze. Kjo eshte e para histori dashurie e publikuar per Anjeza Shahinin./Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here