Anjeza Branka publikon këngën e re “Malli yt”Këngëtarja seksi nga Shqipëria Anjeza Branka ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Malli yt” dhe vjen në bashkëpunim me Labinot Rexhën dhe tashmë gjendet në kanalin zyrtar në Youtube, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Fansat e këngëtares provokuese e kanë pritur shumë mirë këtë këngë, duke dhënë komentet më të mira.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here