Këngëtarja Anjeza Branka sapo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj më të ri, i cili do të shohë dritën e publikimit gjatë javës së ardhshme.

Kënga e re, e cila pritet të jetë një hit i stinës, mban titullin “Të kam xhan” dhe është punuar nga Stine, i cili veç muzikës ka realizuar edhe tekstin e këngës.

Anjeza do të vijë mjaft provokuese në këtë klip. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here