Anita Haradinaj në kanagjegj, shikojeni sa thjesht duketAnita Haradinaj e njohur si moderatore në televizionin shtretrorë po ashtu dhe si bashkëshortja e liderit të Aleancës për ardhmerinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shkruan GazetaBlic.

Anita është mjaftë shumë aktive në rrjetet sociale dhe herë pas here ndanë me shoqërinë dhe fansat qe ka, foto të ndryshme nga jeta e saj.

Foto e fundit e pubikuar në profilin e Anitës në rrjetin social Facebook është ajo në të cilen shihet së bashku me motrën e saj të cilen e ka edhe kunatë Lola Haradina.

Anita Haradinaj në kanagjegj, shikojeni sa thjesht duket

Pamja e tyre në këtë foto nuk do edhe të komentohet shumë, pasi qe ato cdo herë dinë të duken shumë elegante dhe me stil.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here