Aniston: Vazhdoj te jem romantikeJennifer Aniston beson ende tek dashuria dhe romanca.

“Vazhdoj te jem romantike. Mendoj se eshte e rendesishme qe te kesh nje marredhenie te ngushte qe perfundon nga nje lidhje romantike ne nje miqesi”, eshte shprehur ish-aktorja e “Friends”.

“Duhet gjithmone te jesh e qarte ne fund dhe te dish se perse filloi dhe perse mbaroi lidhja. Duhet qe ne jeten tende te levizesh paster deri ne fazen tjeter”, shtoi Aniston.

Ajo deklaroi se marredheniet e saj te fundit mund te kene deshtuar per shkak te mungeses se komunikimit.

“Nje marredhenie e mire lidhet me bashkepunimin. Kjo eshte menyra per te shkuar ne nje marredhenie. Mendoj se partneret duhet te flasin me njeri-tjetrin”, tha Aniston.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here