Aktores hollivudiane, Jennifer Aniston, ia kanë zili shumë femra, pasi ajo gjithmonë tregon se vitet nuk po lënë shenjë në dukjen e saj.

Mirëpo, nëse kihet parasysh shuma e parave që shpenzon në muaj për të mbajtur lëkurën e tendosur, trupin e tonuar, buzëqeshjen joshëse dhe flokët e shkëlqyera- atëherë nuk është çudi që edhe në moshën 43-vjeçare duket mrekullueshëm.

Ish-ylli i serialit “Friends” në muaj shpenzon 8.000 dollarë për losione, kremra, regjim të të ushqyerit dhe ushtrime.

Vetëm në preparate dhe trajtime për kujdesin ndaj lëkurës, ajo shpenzon 2.000 dollarë në muaj.

Për orët private të jogës me trajnerin personal, Aniston ndan 900 dollarë në javë, ndërsa këshilluesin për ushqim e paguan 680 dollarë për shtatë ditë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here