E ftuar në një emision televiziv, Jennifer Aniston, nuk ka mundur të përmbahet nga lotët e ngazëllimit, kur është pyetur për fejesën e saj me Justin Theroux.

“Jam shumë e emocionuar”, mezi ka shqiptuar fjalët aktorja hollivudiane, kur i është kërkuar të flasë për propozimin e fejesës që i’a ka bërë Justin, gjatë muajit gusht.

Aktorja ka marrë komplimente nga drejtuasja e emisionit, Chelsea Handler, e cila i ka thënë se ajo dhe Justin, përbëjnë një cift perfekt dhe se ai është një djalë shumë i mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here