Vazhdojnë pushimet romantike të Jennifer Aniston dhe Justin Theroux. Pas Parisit, dy aktorët kanë preferuar të kalojnë disa ditë në Romë.

Ata janë fotografuar në Bazilikatën e San Pietros gjatë një vizite në Vakitanë. Ndërkohë veshja e 42-vjecares nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar nga mediat e ndryshme.

Ajo kishte veshur një fund të shkurtër dhe një palë shapka me gisht jo shumë të përshtatshme për në një vend të shenjtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here