Aniston jam pro kirurgji estetikeTashme qe ka mbushur 40 vjec, aktorja Jenifer Aniston mendon se ndonje nderhyrje kirurgjikale nuk do te ishte e tepert.

“Nuk hedh poshte asnjehere asgje. Nuk besoj se eshte e gabuar qe te deshirosh te ndihesh mire kur shihesh ne pasqyre”, rrefen protagonistja e “Friends” per revisten “Hello”.

Ne vijim, Aniston thote se eshte kunder nderhyrjeve te ekzagjeruara dhe mbeshtet idene se kur trupi ka nevoje per korrigjime, ato duhen bere.

Gjithesesi, Aniston hedh poshte te gjithe zerat qe thone se ajo e ka provuar bisturine. “Eshte teresisht e pavertete.

Madje dikush ka thene se gjate nje fundjave une kam vendosur proteza ne gjoks. Kjo eshte dicka shume absurde”, perfundon ish e fejuara e Brad Pitt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here