Jennifer Aniston ka pranuar të luajë në filmin “Horrible Bosses”. Ajo do të jetë në krahë të Colin Farrell, në një rol provokues dhe shumë sensual.

Lajmin e ka bërë të ditur e përjavshmja “People”.

Zëdhënësi i aktores ka mohuar që Rachel e Friends do të zhvishet për rolin e saj në komedinë e zezë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here