Ka qenë pak ditë më parë në Prishtinë vajza që doli nga reality-show “Big Brother 5”, Anila Grori, e cila si zakonisht është shoqëruar me shoqen e saj nga ky spektakël, vajzën nga Prishtina, Albulena.

Ndërsa takimi me fotografin e njohur Arbër Hoxha, ka bërë që ky i fundit me dëshirën e saj ti bëjë një set fotografik, të parin profesional për vajzën e Bigut. Në fakt në këtë foto Anila duket sikur provokon shumë “Hot” me të pasmet e saj, që të themi të drejtën janë shumë seksi.

Kjo foto është pëlqyer aq shumë saqë, edhe ia ka kaluar fotos së ish konkurentëve të tjerë, Metit dhe Klaudias që e realizuan po në Prishtinë/Albavipnews/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here