Angeline Jolie e Brad Pitt i shmangen luksitAngeline Jolie dhe Brad Pitt janë dy nga personat më të famshëm në botë. Por, yjet e hollivudit pavarësisht famës së tyre i janë shmangur luksit për të udhëtuar në një avion privat së bashku me 6 fëmijët e tyre, transmeton oranews.

Familja e famshme ka preferuar të ketë një udhëtim normal . Ata janë parë parë të shtunën teksa udhëtonin në një avion publik nga SHBA drejt Francës, ku janë ulur në Paris përpara se të vizitonin edhe Nice.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here