Angeline Jolie dhe Brad Pitt festojnë Shën Valentinin së bashku me familje por ajo i braktis atoAngeline Jolie është siguruar që diten e bukur të dashurisë “Shën Valentini” të ketë kohë për të gjithë, edhe nëse kjo do të nënkuptonte me braktisjen e të dashurit të saj Brad Pitt. Por, mos u shqetësoni bukuroshja e kishte gjithë mendjen tek familja e saj. Ajo e filloi diten romantike me bashkëshortin dhe dy binjakët, Vivienne dhe Knox në muzeumin natyror, histroik në El Lay.

“Brad dhe Angelina qëndruan në një vend, dhe lanë fëmijët e tyre të lozin lirshëm. Ato buzëqeshën pafund dhe shijuan gjithë ditën. Me sa duket për ato ishte një argëtim teksa shikonin fëmijet duke lozur.”

Zonja e ardhshme Pitt u desh të largohej për një drekë në Hotelin e hoolliwoodit Roosevelt, e shoqëruar me kater femra dhe një burrë. Me sa duket surpriza e Brad ishte një drekë me të rritur ku asaj nuk do i duhej të mendonte për kujdesin ndaj fëmijëve, dhe lojrave të tyre. Një burim citoi; “Ajo dukej e lumtur dhe totalisht e relaksuar gjatë drekës. Thjeshtë një drekë e këndshme me shoqërinë e duhur.”

Dhe në fund u kthye fiks në kohë për një darkë romantike e organizuar nga Brad, e cila besohet të ketë qënë shumë romantike dhe e zjarrtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here