Angelina-JolieTregtoni me aksionet e Apple me këto 50 euro falas Aktorja e famshme hollivudiane Angelina Jolie, ashtu siç pothuajse të gjitha vajzat njëherë e një kohë 20-vjeçare nuk ka dashur të kishte fëmijë.

“Është e çuditshme sesi unë nuk kam dashur kurrë të kisha fëmijë. Nuk më pëlqente të mbetesha shtatëzanë apo të rrisja një fëmijë. Nuk e mendoja kurrë veten në rolin e një nëne”, është shprehur ajo për një intervistë.

Ndërkohë gjatë udhëtimit të saj, në Kamboxhia për xhirimet e filmit “Lara Croft: Tomb Raider” në vitin 2000, gjithçka ndryshoi. “Mësova gjëra që nuk i kisha mësuar gjithë këto vite shkollë dhe fillova ta shihja jetën ndryshe”, është shprehur ajo.

Jolie ndryshoi dhe i erdhi dëshira për të patur fëmijë pasi ajo ishte duke luajtur me të vegjëlit e kampit. Jolie adoptoi djalin Maddox në 2002- shin dhe 5 fëmijët e tjerë më pas gjatë marrëdhënies me Brad Pitt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here