Në këtë imazh duket qartë se Angelina Jolie është në rolin e dublifikuar për të famshmen e ekranit Sophia Loren.

Tanimë mund të cilësohet e fejuara e Brad Pitt duket paksa më e vjetër se mosha e saj reale në këtë fotografi bardh e zi të publikuar vetëm pak ditë pas shkëmbimit të unazave.

Fotografia është realizuar në kuadër të reklamimit të bizhuterive të Robert Procop. Imazhi gjithësesi të sjell në vëmendje atë që sot është 77 vjeçare dhe mbetet ikonë e kinemasë.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here