Angelina Jolie: Me pervetesoi politikani boshnjakKeto dite gjithnje e me teper po flitet per nje ndarje te mundshme ne mes ciftit me te perfolur Jolie dhe Pitt, prandaj aktorja amerikane vendosi te flas per nje tabloid amerikan.

Ajo ne interviste shpalosi disa informacione duke shtuar se ne jeten e saj ka hyre tashme nje mashkull tjeter.

Vitin e kaluar ne nje shtet te vogel te Europes e kam njohur politikanin e tyre, I cili me pervetesoi me plot kuptimin e fjales. Ai me ngjason shume me burrin tim ,por eshte me I pashem , ka shtuar Angelina duke mos treguar identitetin e tij. Shume media kane ardhur ne perfundim se ai mund te jete Bakir Izetbegovic, por do tja leme kohes ta tregoje te verteten.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here