Angelina Jolie kunder Megan FoxAngelina Jolie kunder Megan Fox: dy aktoret jane ne gare per rolin e Barbarella, ne filmin e ri te filmin.

“Kjo eshte hera e pare qe Angie e Megan gjenden balle per balle njera-tjetres per te njejtin rol. Angie eshte ne presion te madh”, thote nje burim prane aktoreve.

Ndoshta Angie e di qe me te rejat, jane me te favorizuara ne marrjen e roleve.

Si do te shkoje kjo pune? Dhe te mendosh qe me pare Megan Fox ka deklaruar se Jolie ishte idhulli i saj!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here