Angelina Jolie, konvertohet në fenë Islame ?Aktorja e famshme amerikane përmes një prononcimi ka ngjallur zërat së është konvertuar në fenë Islame.

Ndër të tjera mësohet se ka theksuar se:“Kam filluar ta studioj seriozisht Islamin. Dhe gjithçka kam gjetur është paqe dhe nxitje për të bërë mirë”, ka deklaruar ajo së fundmi në një prononcim për mediat.

Pas kësaj deklarata e cila po bënë xhiron e botës, tashmë kanë filluar të qarkullojnë zëra se Jolie është konvertuar në fenë Islame.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here