Angelina Jolie gjen qetësinë duke shijuar ditën me binjakët e saj

Angelina Jolie vendosi që krahas angazhimeve të saj me filmat, të ndajë pak kohë për fëmijët e saj binjak Vivienne dhe Knox Jolie-Pitt.

Aktorja u pa teksa po shetiste me fëmijët e saj dhe të ish burrit Brad Pitt, në një hotel në Hollywood gjatë fundjavës.

Nëna e gjashtë fëmijëve, Maddox, 17, Pax, 15, Zahara, 14 dhe Shiloh, 13 vjeç, si dhe dy binjakëve duket se është në gjendje të krijojë një ekuilibër mes amësisë dhe karrierës, pasi kalon kohë të mjaftueshme edhe me fëmijët e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here