Angelina Jolie e harron ish-burrin, fillon romancë të reAktorja e njohur Angelina Jolie siç duket ka harruar ish-burrin e saj Brad Pitt.

Një gjë të tillë pasi raportohet se Jolie tash e sa kohë pas ndarjes së fundit, ka filluar një romancë të re me një mik të saj të familjes, biznesmen filantropist, transmeton Klan Kosova.

Disa ditë më parë pasi u demantuan raportimet e mediave të huaja rozë, se Angelina po shkon drejt një martese të re, aktorja godet Brad Pitt me lajmin e ri se ajo tashmë është në një lidhje të re!Bëhet e ditur po ashtu se romanca në mes biznesmenit dhe aktores së njohur, ka kohë që është mbajtur sekret nga publiku sa që as fëmijët Jolie-Pitt ende nuk janë takuar me të, njofton Klan Kosova.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here