Angelina Jolie dhe Brad Pitti drejt ndarjesAngelina Jolie e ka akuzuar Brad Pittin se kishte pasur aferë dashurie me një femër, por edhe me dy meshkuj të tjerë.

Ditëve të fundit, media ka raportuar për ndarjen e mundshme mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie dhe kjo për shkak të tradhtisë së kësaj të fundit. Mirëpo, duket se Brad është një problem edhe më i madh. Tabolidi amerikan “The National Enquirer”, shkruan se Angelina dhe Brad më 5 dhjetor kanë filluar procesin e shkurorëzimit.

Burime të afërta me çiftin, thonë se Brad ka shkuar në Kamboxhia për t’u përballur me Angelina-n rreth tradhtisë së saj, por këtu nuk ka mbaruar rrëfimi. Më pas Angelina e ka akuzuar Brad-in se kishte pasur aferë dashurie me një femër por edhe me dy meshkuj të tjerë.

Rreth biseksualitetit të Bradit, është folur gjerësisht, si dhe për aferën e tij seksuale me një porno-aktor. Thuhet se çifti tashmë një kohë të gjatë ka probleme, ndërsa problemi më i madh është nevoja e Angelinës që vazhdimisht ta kontrollojë burrin e saj.

Dhe grindja e tyre ka kulmuar gjatë xhirimit të filmit “By the Sea”. Angelina dhe Brad disa herë i kanë hedhur poshtë thashethemet se janë ndarë dhe në publik janë munduar të japin përshtypjen e një çifti normal me fëmijë, i cili sikurse të gjithë ne, nganjëherë edhe grindemi. Se cila është e vërteta, do ta kuptojmë shumë shpejt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here