Duhet të jesh mjaft femër guximtare për ta sfiduar Angelina Jolie, por me sa duket kjo nuk përbën problem për Christina Aguilera, duke veshur të njëjtin fustan të dizajnuar nga Michael Kors.

31-vjeçarja Christina Aguilera u shfaq me një trup jo shumë të admirueshëm gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve NCLR ALMA Awards 2012.

Por, Christina Aguilera, e konsideruar më parë edhe si një femër shumë seksi dhe elegante, ka humbur shumë nga shkëlqimi i saj.

Për më tepër, këngëtarja e njohur kishte zgjedhur edhe fustanin e gabuar, duke qenë se ai ishte tepër i ngushtë dhe nxirrte në pah linjat e saj të të frikshme, po të kihet parasysh çfarë trupi ka pasur kohë më parë 31-vjeçarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here