Angela Martinit tregon format e saj seksi Modelja shqiptare me famë botërore Angela Martini ka ardhur në Shqipëri për të kaluar disa ditë pranë familjes.Në një postim në llogarinë e saj në Facebook, modelja ka publikuar një foto ku shkruan se është në Shqipëri.

Veshja e Angela Martinit dhe format e trupit të saj kanë bërë ndjekësit që ta komentojnë menjëherë, duke e komplimentuar atë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here