Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini e cila jeton dhe punon në SHBA-ës, në faqen e saj zyrtare në ‘Facebook’ ka postuar një fotografi pothuajse nudo e mbuluar vetëm me një çarçaf të bardhë.

Kjo nuk është hera e parë që Angela shfaqet pothuajse nudo. Hera e parë ishte në disa fotografi të realizuara nga fotografi i njohur, Fadil Berisha.

Në fotografinë e postuar modelja u ka dëshiruar të gjithëve një mëngjes të mirë, si dhe shkruar se dashuria që ajo merr nga miqtë dhe familjen e saj është gjëja më e rëndësishme për të.

Good Morning – Love drives my life. This is with my friends, my family…… etc Kisses Martini

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here