Angela Martini pozon shumë provokativeModelja shqiptare Angela Martini po vazhdon të godasë me postimin e fotografive të nxehta në Instagram.

Një të tillë ajo ka postuar mbrëmë, ku shihet vetëm me të brendshme dhe në një pozë që lë mjaftë për të dëshiruar.

Pas postimit të kësaj fotografie kanë vërshuar edhe komentet e ndjekësve të saj në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here