Në fakt, Sex Tape është vetëm një prej pjesëve të vazhdimit të tretë të ditarit të modeles ë famshme shqiptare Angela Martini.

Kjo rubrikë është ajo ku Angela bëhet gati për të pozuar dhe është hyrja e videos së saj më të re. Në të ajo ka shfaqur momente të ndryshme private të vizitave të ndryshme në Londër e në Zvicër, ku në këtë të fundit ka marrë pjesë në një sfilatë e ka dhënë intervista të shumta.

Martini mbanë të tillë ditarë tash e një kohë dhe ato i ndan me fansat në YouTube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here