Angela MartiniKëtë të hënë protagoniste e rubrikës Kutia të emisioni NIN në Klan Kosova, ishte modelja me famë botërore Anxhela Martina, e cila pyetjeve kësaj radhe të Alaudin Hamitit, iu është përgjigjur nga ishujt Maldive.

Çfarë kishte ndryshuar Angela tek vetja, kujt ka pasur dëshirë të i ngjaj kur ishte fëmijë dhe çfarë do të bënte po t’i kishte vetëm 24 orë jetë, për këto dhe shumë të tjera ndiqeni videon e më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here