Angela Martini fluturoi nga gëzimi por surpriza e të dashurit na doli e kopjuar!Angela Martini feston sot ditën e saj të lindjes dhe siç e prisnim të gjithë, i dashuri i saj miliarder me siguri kishte diçka speciale për të.

Në fakt, përpara një muaji ai i bëri dhuratë një makinë shumë të shtrenjtë të tipit Mercedez Benz dhe ndoshta përsa i përket dhuratës, nuk kemi ç’të presim më.

an67gela1

Angela Martini fluturoi nga gëzimi por surpriza e të dashurit na doli e kopjuar!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here