Revista GQ i ka fiksim shqiptaret, pasi cdo shqiptar te njohur e ka vendosur ne faqet e saja!

Atehere…versioni meksikan i kesaj reviste,ka prezantuar Angela Martinin si bukuroshen e muajit (shikoni foton e meposhtmemarre nga faqja zyrtare e revistes), duke i bere dhe nje prezantim te shkurter karrieres se saj.

Kjo eshte hera e dyte (mesa dime ne), qe Angela shfaqet ne faqet e kesaj reviste,pasi ajo ka pozuar per versionin italian te GQ dhe me pare.

Per ata qe nuk e dine GQ eshte revista me e njohur dhe me e respektuar per meshkujt ne bote.Nje alla Vogue per meshkujt. /albaniac/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here