Aktorja Angela Griffin tha se kishte përjetuar një moment aspak të lehtë teksa një turmë e madhe njerëzish ishin afruar dhe e kishin parë direkt teksa luante në një skenë seksi mbi një kosh plehrash.

Në komedinë e “Sky1”, Angela luan rolin e Shelley, një biznesmene e cila i rikthehet një marrëdhënieje me Greg që është Adrian Boëer. “Ishte ora 11 e natës dhe ishim duke xhiruar në një rrugë të Manchesterit në të cilën ka shumë bare dhe restorante.

Për pak sekonda kishim një audiencë që shkonte në 30 persona që duartrokisnin ndërsa ne luanim skenën e seksit”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here