Puna e saj është modelimi, dhe për këtë duhen sa më pak rroba. Modelja shqiptare Angela Martini e priti e zhveshur Vitin e Ri 2012.

Dhe, duket se kështu do ta vazhdojë.Ajo ka postuar edhe këtë foto të re të çasteve në punë, dhe siç shihet ka pak rroba veshur.

Martini që përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe 2012 ka hapur linjën e saj të veçantë të bikineve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here