Anela publikon klipin “A e don” Dita ditës, tregut tonë muzikor po i shtohen shumë artistë të rinjë dhe të talentuar.

Së fundmi është paraqitur në skenë edhe një këngëtare e re, përkatësisht Anela.

Projekti i saj muzikor titullohet “A e don”, një këngë ritmike e punuar nga High Records, ku për tekstin është përkujdesur Tim Novoberda.

Që në daljen e saj të parë, Anela ka arritur që të promovojë mjaft mirë edhe linjat e saj trupore. Videoklipi i këngës është realizuar nga produksioni XL Films.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here