Nuk ka dyshim se Andrra është ndër nuset më të komentuara dhe më të suksesshme të estradës.

Me biznesin e saj ka arritur shumë dhe në treg është bërë emër edhe më i njohur.

Përveç angazhimeve të shumta, Andrra ndanë kohë edhe për më të dashurit.

Kësaj here shihet me vjehrrën dhe bashkëshortin, këngëtarin e njohur Sinan Hoxha.

Një gjë që bie në sy është raporti i dyshes i cili reflekton shumë pozitiv, e këtë gjë e tregon ky imazh.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/andrra-kaq-e-lidhur-me-vjehrren-e-tregon-ky-imazh-613960/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here