Andrra e puth me plot pasion SinaninI kemi parë tek postojnë fotografi të shumta bashkë, madje edhe duke u puthur, por asnjëherë me kaq pasion.

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani dashurinë e tyre nuk e kanë fshehur asnjëherë dhe nuk kanë nguruar ta shprehin atë edhe publikisht, shkruan lajmi.

Fotografia e fundit e cila po qarkullon në rrjete sociale është realizuar në Turqi, atje ku dyshja janë aktualisht duke e pritur ditëlindjen e Sinanit.

Ai më 5 shtator mbush plot 41 vjet, ndërsa ora 00:00 po gjenë me plot dashuri.

Andrra e puth me plot pasion Sinanin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here