Janë një nga çiftet më të dashura të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e dëshmojnë në çdo dalje të tyre.

Këtë herë këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani kanë publikuar në rrjete sociale se tashmë kanë nisur pushimet dimërore.

Çifti të cilët janë prindër të vogëlushit Ansi kanë zgjedhur si destinacion të pushimeve të tyre Stambollin dhe duket se kanë nisur ti shijojnë pafund këto ditë relaksi./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here