Andrra Destani tregon barkun e fryrëU mësua se çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani të cilët i dhanë fund beqarisë janë në pritje të fëmijës së parë. Por vetëm tani për herë të parë, Andrra ka postuar një fotografi ku shfaq barkun e fryrë.

Sipas barkut duket se Andrra është diku në muajin e 5 ose 6 të shtatëzanisë.

‘Nuk Po Duron dote me smile emoticonKjo eshte foto pare e imja’, ka shkruar ajo përbri fotos.

Ne i urojmë shtatëzani të lehtë dhe jetë të lumtur me bebin që do ta sjellë në jetë.

Andrra Destani tregon barkun e fryrë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here