Andrra Destani mesazh prekës për fëmijën sirianAjo këto ditë është duke kaluar muajin e mjaltit tashmë më bashkëshortin e saj Sinan Hoxhën por pavarësisht kësaj siç duket Andrra është prekur tejet mase nga ngjarja e fundit e cila ka zënë vend në të gjitha mediat e huaja dhe ato vendore, raporton Indeksonline.

Është fjala për vdekjen tragjike të 3- vjeçarit sirianë i cili humbi jetën në bregdet të Greqisë.

Ky është postimi i Andrrës:

Andrra Destani mesazh prekës për fëmijën sirian

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here