Andrra Destani e ‘gatshme’ për KumanovënAndrra Destani duket e ëmbël dhe e butë, por pasioni i saj nuk ka të bëjë fare me atë se si duket.Andrrës i pëlqen të mbajë armë, transmeton mapo.al.

Ajo, ka pozuar me një pushkë gjuetie në oborrin e saj. Thotë se i duket vetja sikur të ishte në Kumanovë.

Andrra është e fejuara e këngëtarit nga Shqipëria, Sinan Hoxha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here