Modelja e njohur Anastasiya Kvitko njihet për format e saj trupore me anë të së cilave ka arritur të ndiqet nga miliona fansa.

Ajo tanimë veprimtarinë e saj si modele po e zhvillon në Los Anxhelos dhe po vazhdon të befasoj publikun me pozat e saj. 

Kujtojmë që ajo njihet edhe si një nga ‘rivalet’ kryesore të Kim Kardashian sa i përket formave trupore. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here