Anastacia se shpejti koncert në TiranëAnastacia do të vijë në Tiranë për të mbajtur një koncert në 25 gusht.Këngëtarja bukuroshe ka konfirmuar ardhjen në Tiranë me anë të një postimi në Isntagram. Ajo ka nisur një tur koncertesh i cili nis pasnesër në Gjermani dhe pjesë e tij do të jetë edhe Shqipëria.

Anastacia ishte padiskutim ylli i muzikës së fillimviteve 2000 por një sëmundje e largoi për disa vjet nga skena. Ajo rikthehet me “Resurrection Tour” ku po përpiqet të ringjallë lavdinë e dikurshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here