Amy Adams nuk u kursye në bizhuteri në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar.

Aktorja, protagoniste në filmin “The Fighter”, u shfaq në tapetin e kuq me bizhuteri të firmave si “Cartier” dhe “Haute Joaillerie” të cilat të marra sëbashku kapnin vlerën e 1.3 milionë dollarëve.

Mbi të gjitha ra në sy ora e dorës që vlerësohet rreth 1 milionë dollarë.

Sigurisht që ky “arsenal” i është dhënë borxh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here