Amy Adams tregon të pasmet në setin e ri fotografikNa e ka treguar trupin e saj në filmin “Psycho Beach Party” të vitit 2000, por Amy Adams ende ka një fizik të tonifikuar, edhe pse në moshën 41-vjeçare.

Aktorja hollivudiane ishte në Santa Monica të mërkurën për një set fotografik me bikini, ku nxorri në pah dekoltenë dhe të pasmet.

Aktualisht, Adams po punon për filmin e saj të fundit, “Nocturnal Animals”.

Në kastin e këtij filmi ka aktorë të famshëm si Jake Gyllenhaal, Isla Fisher, Kim Basinger, Aaron Taylor-Johnson, Ellie Bamber dhe Robert Aramayo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here