Pas eksperiencës disavjeçare në ‘Portokalli’, ‘Dancing with the stars’ është një eksperiencë ndryshe per Amin pasi peshen me te madhe të prezantimit do ta ketë ajo vetë, në një spektakël që këtë herë s’ka të bëjë me humorin, por me kërcimin.

Në dhomën e grimit, vetëm pak momente para fillimit të natës së parë ajo është dukur disi e qetë.

U përpoq t’i ruante vetëm për vete emocionet e kësaj here të parë dhe ia doli për mrekulli të dukej krejt e çlirët dhe e natyrshme dhe në skenë…/Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here