Dhe pas shume lajmeve te rreme te botuara ne gazeta per nje shtatzeni te Amit, tashme eshte momenti i se vertetes.

Moderatorja e njohur dhe aktori i “The SHBLSH-ave”, Ermali Mamaqi, pas nje viti qe kane lidhur martese, presin te behen prinder per here te pare. “Ndihemi si ne qiellin e shtate, ende si ne nje enderr ne pritje te femijes sone te pare”, thote Ami.

Ne lidhje me deshiren qe kane nese duan nje djale apo nje vajze, ajo pohon se “te dy deshirojme vajze, por eshte ende heret per te folur per gjinine e bebes, pasi tani per tani te dy urojme thjesht te kalojne me sukses tre muajt e pare te shtatzenise , dhe pastaj te mendojme pse jo edhe per emrin e bebes”.

Ne lidhje me pushimet pas mbylljes se sezonit televiziv, Ami pohoi se kishim bere plane per pushime, po tani per tani planet na ndryshuan, keshtu qe duke pare e duke bere. Kete periudhe me duhet te kaloj kohe ne shtepi ne qetesi dhe relaks te plote”, thekson ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here