Tashmë janë kthyer në një nga cciftet më të vjetër dhe më te dashur të shwëbizit.

Në cdo hap së bashku dhe cdo sukses Amin dhe Ermalin i shohim në krahë të njëri-tjetrit. Pas sfilatës së radhës së organizuar nga Ami, ajo ka pozuar me bashkëshortin e saj Ermal Mamaqi dhe nuk ka hezituar të bëjë një dedikim romantik për të. “Me ty në krahë”,-shkruan Ami krahas fotos ku shfaqen të dy./Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here