Ami dhe Ermal Mamaqi janë një nga çiftet më të dashur të publikut.

Kohët e fundit postimet e tyre kanë qenë familjare ku gjithë bukurinë e shtonin Joeli dhe Sia e vogël.

‘Ne të dy’ ka shkruar Ami krah fotos ku shfaqen mjaft trendy. Zakonisht postimet e tyre janë me një stil më tepër ‘zyrtarë’, por tashmë duken si të sapo dashuruar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here