Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video të vogëlushes së saj Ameli në piano.

Duket se e vogla tashmë është në hapat e prindërve të saj dhe Miriam e ndihmon të zhvillojë këtë talent.

“Duke mesuar kenget per Krishtlindjet Alban Skënderaj Po te presim me mall,”-përfundon Miriam e cila aktualisht gjenden në Gjermani së bashku me të voglën e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here