Vetëm një muaj Alesandra Ambrozio ka ecur në pistën e modës dhe tani për shkak të lindjes së një fëmije tjetër i ka thënë lamtumirë për një kohë të shkurtër revyve të modës edhe atë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Bukuroshja braziliane i kënaqur adhuruesit e saj me një video të re në të cilën ajo paraqitet me kostume banje seksi, e cila ishte një dhuratë për tifozët e saj për Vitin e Ri.

“Përshëndetje të gjithëve! Unë kam një dhuratë për ju të gjithë, me videon e re do të festojë hyrjen në Vitin e Ri,” shkroi Alessandra në profilin e saj në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here