Padyshim Alessandra Ambrosio është femra më sexy ne çdo aspekt

Tashmë jemi mësuar që bukuroshen Alessandru Ambrosio ta shohim në veshje të brendshme, por pa marr parasysh ne çfarë veshje shihet ajo vjen ne pah bukurisë e saj.

Ketë here ne një editorial seksi është njëra nga engjëllushët me sexy te Victoria Secret’s dhe modelja me sexy e botes e cila është fotografuar nga Jannisa Tsipoulanisa, ndersa YllPress.com ju sjell ekskluzivishte per ju.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here