Modelja e Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio, ka bërë të ditur se ajo është shtatzënë në fëmiun e saj të dytë.

Engjëlli i Victoria’s Secret është duke pritur fëmiun e dytë me të fejuarin, biznesmenin Jamie Mazur, ndërsa çifti është i ngazëllyer nga lajmi.

“Familja është gjëja më e rëndësishme për mua dhe jam e ngazëllyer që do ta shtoj familjen time. Unë jam me fat që kam një familje aq të dashur dhe mbështetëse. Është një bekim që po rritet”, tha Ambrosio

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here